Sprzątanie po imprezach masowych Lublin

Imprezy plenerowe, w których uczestniczą setki lub tysiące osób, wymagają ścisłego nadzoru i bardzo skrupulatnej organizacji. Przebieg imprezy nie może wymknąć się organizatorom spod kontroli, i koniecznym jest stale doglądać, czy teren przebiegu eventu jest bezpieczny dla zgromadzonych uczestników.

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez masowych zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu imprezy.

Dlatego tak odpowiedzialne zadanie, jak obsługa imprez masowych Lublin, należy powierzyć solidnej firmie sprzątającej, która zadba o to, abyś po udanym evencie mógł odpocząć, a my zajmiemy się tym, aby wszelkie wytyczne spoczywające po stronie organizatora, zostały spełnione zgodnie ze specyfiką danego przedsięwzięcia – terminowo i skrupulatnie.

Zapewniamy następujące usługi porządkowe:

  • przed imprezą: przygotowujemy teren przed wydarzeniem – czyścimy widownię, scenę, na bieżąco uprzątniemy nieczystości pozostawiane przez ekipę montażową w trakcie montażu dekoracji i sprzętu.
  • w trakcie imprezy: uzupełnianie worków na śmieci, bieżąca wymiana koszy, itd.
  • po imprezie: kompleksowe sprzątanie terenu po zakończeniu imprezy.

Do obowiązków organizatora należy dbałość o to, aby po zakończeniu wydarzenia używany teren lub lokal, doprowadzić z powrotem do stanu idealnego porządku i używalności dla kolejnego najemcy.

Co więcej, na przywrócenie terenu do czystości jest wyznaczony konkretny termin, dlatego, aby uniknąć kar i odsetek za kolejne godziny wynajmu terenu lub lokalu, tak ważne jest postawienie na zleceniobiorcę, który stawi się gotowy do pracy od razu na czas – nawet, kiedy oznacza to niestandardowe godziny pracy, zlecenia weekendowe, lub wezwanie “last minute”. Jesteśmy zawsze pod telefonem.

Sprzątanie imprez Lublin

Obsłużymy imprezy plenerowe, masowe, pikniki, posprzątamy po festiwalach, jak i obsługujemy imprezy zamknięte. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *