Sprzątanie mieszkań Lublin

Tęsknisz za czystym i pachnącym domem, ale ciągle nie starcza czasu? Chciałbyś wracać do lśniącego, zadbanego mieszkania, aby od razu po wejściu przez drzwi frontowe cieszyć się świetnym samopoczuciem? Bezmiernie warto zadbać o atmosferę w domu – w miejscu, w którym zaczynamy i kończymy nasz dzień. Wypróbuj naszą usługę przez miesiąc i poczuj wolność od obowiązków.

Mamy wspaniałe rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich! Z radością wyręczymy Cię w codziennych obowiązkach, jeśli potrzebujesz relaksu, a do tego w Twoim otoczeniu pragniesz czystości i porządku, to możesz polegać na naszych usługach. My zapewnimy Ci to, czego Ci brakuje!

Podejmujemy się starannie dbać o czystość Twojego otoczenia.

Świadczymy usługi sprzątania domów i mieszkań prywatnych w Lublinie i okolicach, na najwyższym poziomie. Jeśli poszukujesz personelu , który jest pracowity, uczciwy, nie zaburza Twojego relaksu i wypoczynku, tylko sumiennie pracuje „w tle” i odznacza się wysoką kulturą osobistą, to cieszymy się, że trafiłeś właśnie na nas – bowiem mamy pracowników, którzy mogą Ci zapewnić Ci luksus, o jakim marzysz. W końcu chodzi o Twoje pełne zadowolenie!

Sprzątanie mieszkań Lublin to ekstra czas i wygoda dla Ciebie, w takim terminie i zgodnie z taką specyfiką, jakie są dla Ciebie dogodne.

Polecamy swoje usługi także do cięższych zabrudzeń – wykonujemy gruntowne sprzątanie po remoncie, po wyprowadzce, po studentach, po imprezie, po lokatorze, etc.

Jeśli chodzi o usługę sprzątanie domów Lublin – proponujemy ją w dwóch czytelnych wariantach:

  • wariant pierwszy, sprzątanie przy użyciu naszych środków czystości i chemii. Na miejsce wykonania usługi, przynosimy własne środki i sprzęt. (A do dyspozycji mamy między innymi: odkurzacze na sucho-mokro, odkurzacze piorące ekstrakcyjnie, parownice do dezynfekcji tapet i kafelków, szorowarki do doczyszczania posadzki, i in). Po prostu zamawiasz serwis sprzątający, pracowników wraz z wyposażeniem, i nie musisz się martwić o nic więcej.
  • wariant drugi, sprzątanie z wykorzystaniem Twoich własnych środków. Chcesz, abyśmy wykorzystali Twoje własne zapasy środków czystości, a potrzebujesz tylko osoby do pomocy? To żaden problem. Wtedy na miejsce wysyłamy tylko pracownika/ów, i rozliczamy się w stawce godzinowej – nie ponosząc już dodatkowych opłat za wykorzystane płyny, ściereczki, itd.
  • Lubisz oszczędzać? Cała przyjemność po naszej stronie.
  • Sam zobaczysz, że nasi pracownicy starają się pracować tak szybko, jak to tylko możliwe!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *