Sprzątanie domów Lublin

Być może jesteś zbyt zapracowany, by zająć się tym samemu?

Być może chciałbyś sprawić prezent w postaci gruntownego sprzątania mieszkania, swoim Rodzicom?

Oferujemy pełną gamę czynności – sam możesz wybrać, co wchodzi w skład Twojej usługi Sprzątanie mieszkań w Lublinie:

  • gruntowne sprzątanie (wraz z czyszczeniem wnętrza lodówki i piekarnika, za szafami, myciem wnętrza szaf),
  • odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie łazienki, wycieranie kurzy z miejsc widocznych (bez wnętrza szuflad i szaf), ogólne porządki.
  • mycie okien. Niech wpadnie trochę światła!
  • możemy dodatkowo dla Ciebie uprać kanapy i dywan, odkurzaczem ekstrakcyjnym, który np. pozbędzie się wszelkich plam z oparć fotela, odświeży zapach mebla po psach i kotach w mieszkaniu.

Oprócz wyżej wymienionego, tzw. sprzątania tradycyjnego, chętnie wykonujemy też sprzątanie po remoncie.

Trzeba mieć doświadczenie, żeby wiedzieć jak prawidłowo wykonać Sprzątanie poremontowe Lublin, ponieważ jak na pewno wiesz, poremontowy był bywa uciążliwy i lubi powracać nawet po kilkukrotnym umyciu podłogi.

Nalot po remoncie osiada na ścianach i oknach, a pozbywanie się kropek z farby i pozostałości po kleju z ram okiennych potrafi nie tylko zająć cały dzień, ale i trzeba to wykonywać ostrożnie. Dlatego lepiej jest powierzyć tę nie należącą do najprzyjemniejszych czynność, wykwalifikowanej ekipie, takiej jak Efekt Center sprzątanie po remoncie Lublin, która z energią zabierze się do roboty, i oczyści Twój dom z osadów powstałych podczas budowy czy remontu.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy również wywieźć gruz.

Kolejnym zagadnieniem, z którym może nam przyjść się uporać, jest sprzątanie po wyprowadzce. Często lokatorzy niezbyt sumiennie dbają o cudzą własność, i nie mają czasu lub ochoty pozostawić opuszczany przez siebie lokal, w przyzwoitym stanie. Skutkiem pobłażliwego traktowania higieny przez byłych lokatorów, jest konieczność przeprowadzenia generalnych porządków w lokalu, zanim będzie go mógł obejrzeć ktoś nowy.

W takich sytuacjach, kiedy musisz pokazać mieszkanie do wynajmu kolejnym zainteresowanym najemcom, a czas nagli, z pewnością przyjdziemy z pomocą, gdyż już w jedno popołudnie, jesteśmy w stanie wyczyścić Twój lokal na błysk. Nasze doświadczenie z tego rodzaju pracami, sprawia, że nie straszne są nam kamień i osad w łazience, zatłuszczone wnętrze piekarnika, osad na kafelkach, a nawet naklejki pozostawione na meblach przez dzieci.

Wszystko to uprzątniemy w ramach usługi sprzątanie mieszkań Lublin.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *