Firma sprzątająca Lublin

Na pewno zastanawiałeś się, jak odróżnić dobre firmy sprzątające Lublin od tych, które lepiej omijać szerokim łukiem? Odwiedzając różne publiczne placówki, takie jak szkoły, szpitale i przychodnie, na pewno nieraz zdarzyło Ci się zobaczyć niedociągnięcia w poziomie utrzymania higieny, lub pracowników, którzy wydają się mieć cały czas wolny. Ze swojej strony sumiennie sprawdzamy, czy aby na pewno przydzielany przez nas do Ciebie pracownik, jest osobiście zaangażowany, ma uczciwą pracę we krwi i tzw. fach w ręku.

W końcu w niektórych budynkach, typu przychodnia, czy gabinet stomatologiczny, higiena jest kwestią podstawową, rzutującą nie tylko na obraz placówki w oczach pacjenta, ale i na zdrowie wszystkich zatrudnionych jak i odwiedzających.

Żeby codziennie sprzątanie odbywało się gładko i bezboleśnie, należy wykorzystywać specjalistyczny sprzęt, który nie tylko zagwarantuje wyższy i dokładniejszy poziom wykonywanej usługi, jak też odciąży pracownika i ułatwi mu wykonywanie codziennych zadań.

Zawsze dbamy o to, aby nasza obsługa miała do dyspozycji świeżo przydzielone artykuły gospodarcze, takie jak ścierki, mopy i szczotki, które się zużywają i trzeba dbać o ich regularną wymianę na nowe, aby zapewnić stały, nie obniżony standard wykonywanych usług.

Na życzenie klienta, jesteśmy w stanie zawsze dostarczyć zamienny środek zapachowy, gdy np. klient ma osobiste upodobanie do zapachów świeżych raczej niż cytrusowych, lub odwrotnie.

Profesjonalny sprzęt jest jednak tym, co naprawdę stanowi o komforcie pracy naszego zespołu, a Tobie jest w stanie zagwarantować wysokiej jakości rezultaty. Profesjonalne odkurzacze, szorowarki, myjki elektryczne, parownice, myjki ciśnieniowe, różnią się między sobą tak samo jak samochody. Kiedy porównasz komfort użytkowania samochodu „z wyższej półki”, lub nowego, z wysłużonym już staruszkiem, to, źe różnica jest dostrzegalna, nie podlega dyskusji. Dlatego też miło jest nam poinformować, że nasze zaplecze maszynowe składa się wyłącznie ze sprzętów od wiodącego producenta urządzeń z linii do użytku profesjonalnego, firmy KARCHER.

Nie mniej ważna niż wykorzystywany do pracy sprzęt, jest przecież używana do wszelkich prac porządkowych chemia. Środki, których używamy i wyposażamy w nie naszych pracowników, są nie tylko certyfikowane znakiem najwyższej jakości ISO, ale zawsze bezpieczne dla zdrowia i w kontakcie z drogami oddechowymi i skórą, a środki piorące dywany i wykładzinę, antyalergiczne, bezpieczne dla dzieci i osób uczulonych, oraz bezpieczne dla tkanin – bo pozbawione wybielaczy. Nasze środki zawsze pochodzą z pewnego źródła, i mają aktualną datę ważności – na zdrowiu i bezpieczeństwie się nie oszczędza!

Staramy się pamiętać również o tym, aby w ramach możliwości jak najbardziej wybierać środki, które nie szkodziłyby środowisku naturalnemu. Jeżeli są na rynku preparaty, które na przykład przy okazji czyszczenia Twojej kostki brukowej, nie uszkodzą delikatnego biosystemu w znajdującym się w pobliżu oczku wodnym, to właśnie takie wybieramy.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *